Tem Otomotiv

Servis - Bakım Onarım

Uzun ömürlü motor kullanımı, her dönemde yüksek performans, güvenli sürüş ve yakıt tüketimi optimizasyonu için araç bakımı çok önemlidir. Düzenli periyodlarda uzman ellerde aracınıza bakım yaptırmanız gerekir.
Mekanik

Tüm araçların motor elemanlarının arıza tespiti, revizyon rektefiye işlemleri garantili olarak giderilmektedir.Güvenliğiniz açısından, yaz ve kış dönemi olmak üzere yılda 2 kez aracınızı kontrol ettirmeyi unutmayınız. Aracınıza yaptıracağınız periyodik bakımlar araçlarınızı sorunsuz, güvenli bir biçimde kullanabilmenizi sağlayacaktır.Elektrik

Elektrik sistemi arızaları, aracın pek çok alandaki fonksiyonuna doğrudan etki eder. Bu nedenle elektrik sistemi düzenli olarak kontrol edilmelidir. Modern araçlarda aracın tüm işleyişi elektronik olarak sensörler tarafından kontrol edilmektedir.
Klima

Klima kompresörü, klima devresinin kalbi görevini görür. Gazı devreye pompalayan bu parça, zamanla randıman vermez yada sesli çalışmaya başlar. Böyle durumlarda, aracın kompresörü dışarı alınıp randıman testi yapıldıktan sonra tespit edilen arızalı bölümler tamir edilir ve tekrar yerine montajı yapılır.Yedek Parça

Tem Otomotiv Servisimizde hasar onarımı ve mekanik bakım süreçlerinde, stoklarımızda sizler için tuttuğumuz binlerce parça ile yedek parça beklemeden aracınızı hızlı şekilde teslim alabilirsiniz.